Zarzadzanie przedsiebiorstwem a koncepcja zrownowazonego rozwoju

Program comarch xl stanowi obecne rozbudowany system klasy ERP wspomagający i upraszczający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest stosowane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmłodszych, kilkuosobowych do wielkich firmy mających sporo oddziałów na wszelkim świecie.

Główne zalety oprogramowania tej grupy są ważne w innych dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - gospodarka i wydawanie stanem magazynowym, - obieg wewnętrzny i fizyczny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz kierowanie relacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl wyróżniam się bardzo rozbudowanymi danymi oraz posiada budowę modułową. Stosuję to wielkie możliwości budowania rozwiązania dostosowanego do określonych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w obszary, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System firmy comarch jest pasowany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest zdolną analizą całych procesów i ponadto potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście pozwoli na zdobycie maksymalnej wydajności w towarzystwie. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję oraz system w rodzaju SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa to w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten sposób dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyznę końcowego. Nie nosi potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i zachowania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Pozwalają one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców kiedy również zamienniki. Mienie różnych wersji technologicznych idzie na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do odbiorcy zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest zatrudniany w ponad 5000 biur w pełnej Polsce. Największe branże stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka. Najwięksi użytkownicy to: - Kupiec - VOX składy budowlane