Krajalnica hartmann

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej z lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste kiedy i wygodne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie przenosi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klas Krajalnica została wyprodukowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i pracę maszyny. Produkty z których stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zawierają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siłę. Dodatkowe elementy zostały zrobione z anodowanego aluminium.

https://neoproduct.eu/pt/ling-fluent-um-metodo-eficaz-de-aprender-linguas-estrangeiras/Ling Fluent Um método eficaz de aprender línguas estrangeiras

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica jest ponadto zaopatrzona w specjalną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego ale gdy osiąga się on w sytuacji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w pracy przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.